Instruktor

instruktor wspinaczkiUrodzony w 1983 roku w Lublinie, zamieszkały na stałe w Krakowie. Instruktor wspinaczki, fotograf górski, pasjonat Tatr, miłośnik przyrody, członek Klubu Wysokogórskiego Kraków.

Wspinaczka jest dla mnie życiową pasją, która daje mi poczucie wolności, przenosząc w świat gdzie liczy się tylko tu i teraz. Podczas wspinania jestem zaangażowany całym sobą, duszą i ciałem tylko w to, co przede mną, co powyżej mnie, w trudności drogi. Jestem zdania że wspinanie, przede wszystkim musi być przyjemne, dawać radość, satysfakcję… ale co najważniejsze, musi być bezpieczne.

Moje motto wspinaczkowe – “Wspinaj się dla piękna dróg, nie dla cyfry”

Wspinam się na wszelkie możliwe sposoby, w skałach, w górach, w lodzie, w mikście, latem, zimą, na drogach sportowych, na własnej asekuracji… Jednakże najbardziej upodobałem sobie letnie wspinanie wielowyciągowe w górach. Wspinanie w połączeniu z poczuciem przestrzeni i niesamowitymi widokami sprawia mi najwięcej przyjemności, oraz jest dobrą okazją do wykonania fajnych zdjęć.

Jako instruktor chciałbym pokazać Ci wspinanie które daje ogromną radość i satysfakcję, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Chciałbym w Tobie zaszczepić pasję! ZAPRASZAM

Michał Bilko – Instruktor Wspinaczki
LEGITYMACJA INSTRUKTORSKA NR. 22755/PAS/2017