Instruktor

Kurs skałkowy

Michał Bilko – Instruktor Wspinaczki

Urodzony w 1983 roku w Lublinie, zamieszkały na stałe w Krakowie. Instruktor wspinaczki, fotograf górski, członek UIAA – International Climbing and Mountaineering Federation, członek Klubu Wysokogórskiego Kraków.

Legitymacja Instruktorska nr. 22755/PAS/2017
Przejścia dróg o trudnościach 7a OS, 7b+ RP w całej Europie.

 
Wspinaczka jest dla mnie życiową pasją, która daje mi poczucie wolności, przenosząc w świat gdzie liczy się tylko tu i teraz. Podczas wspinania jestem zaangażowany całym sobą, duszą i ciałem tylko w to, co przede mną, co powyżej mnie, w trudności drogi. Jestem zdania że wspinanie, przede wszystkim musi być przyjemne, dawać radość, satysfakcję ale co najważniejsze, musi być uprawiane “z głową”.

Wspinam się blisko 12 lat, w skałach, w górach, w lodzie, w mikście, latem, zimą, na drogach sportowych, na własnej asekuracji. Jednakże najbardziej upodobałem sobie letnie wspinanie wielowyciągowe w górach. Wspinanie w połączeniu z poczuciem przestrzeni i niesamowitymi widokami sprawia mi najwięcej przyjemności, oraz jest dobrą okazją do wykonania fajnych zdjęć.

Jako instruktor chciałbym pokazać Ci wspinanie które przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa daje ogromną frajdę i jest wspaniałą przygodą.

Serdecznie zapraszam.